Size bir telefon kadar yakınız
(0342) 322 00 16

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

New Life Medikal, Gaziantep de kurulan Sesmed Medikal Elk.inş Ltd.Şti Markasıdır.  sektördeki ilk yıllarından beri başarı grafiğiyle üst seviyelere ulaşmıştır. Firmamız hedefleri doğrultusunda sektörünün farklılık yaratan bir değeri olmuş ve olmaya devam edecektir. Amacımız müşteri odaklı olup, satış öncesi ve sonrası bilimsel temele dayalı olarak , geliştirilmiş müşteri ilişkileri ile hastalarımızı, sağlık personelimizi ve hastanelerimizi portföyümüzdeki ürünlerimiz ve tecrübemiz ile doğru noktada buluşturmaktır

Misyonumuz

  • Öncelikli hedefimiz doğru, anlaşılır ve dürüst hizmet vermek olup, optimum fayda doğrultusunda yeni teknolojinin insan hayatı için gereğini en üst düzeyde sağlık sektörüne adapte etmekteyiz.
  • Teknoloji ve kaliteyi aynı anda sunan, insana ve İnsan sağlığına katkıda bulunmayı temel ilke edinmiş, sağlık sektörünün lider firmalarından olmayı hedeflemekteyiz.

Kalite standartlarımızla uygunluk gösteren üretici firmalarla sürekli bir iş ortaklığı geliştirerek planlı ve sağlıklı büyümek. Uluslararası medikal firmaların ürünlerini temsil etmek, ürünlerinin geniş bir alanda kullanılmasını sağlamak, medikal sağlık hizmetleri sektöründe yüksek standartları yakalamak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak medikal sektör pazarında gelişmiş ve saygın firmaları arasında yer almaktır

Firmamız 2016 Yılında Gaziantep’te Kurulmuş Olup kurulduğu günden bu yana, ortaya koyduğu istikrarlı ve yenilikçi performansıyla.Sağlık sektöründeki profesyonellerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan  üstün kaliteli ürün gamıyla, sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen şirketleri arasındaki yerini aldı.